Hermann Wintersteller Leif Persson konstglas
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSTGLAS (2), HERMANN WINTERSTELLER, vas, graal med motiv av träd, signerad, etikettmärkt ´Orrefors Glasateljé, höjd ca 21 cm, LEIF PERSSON, objekt, glas, Strömbergshyttan, signerad och daterad 1996, höjd ca 27,5 cm
829243
2020-10-21