Hermann Wintersteller Leif Persson konstglas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTGLAS (2), HERMANN WINTERSTELLER, vas, graal med motiv av träd, signerad, etikettmärkt ´Orrefors Glasateljé, höjd ca 21 cm, LEIF PERSSON, objekt, glas, Strömbergshyttan, signerad och daterad 1996, höjd ca 27,5 cm

829243

2020-10-21