Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Kvinna vid strandkanten, signerad och daterad Kalle Andersson 1941, olja på pannå, ca 71x58 cm
Repor
829270
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här