Kalle Andersson oljemålning

Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Kvinna vid strandkanten, signerad och daterad Kalle Andersson 1941, olja på pannå, ca 71x58 cm

Repor

829270

2020-10-23