Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier
2020-10-22
829276
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Universum, signerad Reuterswärd, numrerad 120/200, färglitografi, bildmått ca 40x40 cm