Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Universum, signerad Reuterswärd, numrerad 120/200, färglitografi, bildmått ca 40x40 cm
Zustandsbeschreibung
829276
2020-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner