Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CURT CLEMENS (1911-1947): Torghandel, signerad Clemens, olja på pannå, ca 52x65 cm
Zustandsbeschreibung
829302
2020-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner