Curt Clemens olja på pannå

Curt Clemens olja på pannå
Curt Clemens olja på pannå
Curt Clemens olja på pannå
Curt Clemens olja på pannå
Curt Clemens olja på pannå
Curt Clemens olja på pannå

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

CURT CLEMENS (1911-1947): Torghandel, signerad Clemens, olja på pannå, ca 52x65 cm

Zustandsbeschreibung

829302

2020-10-22