Karmstol möjligen Norge

Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge
Karmstol möjligen Norge

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, möjligen Norge, bemålad i blått och rött, dekor av kammåleri, stoppas sits, sitthöjd 45, höjd 95 cm

Senare klädsel med skador, rygg med avslag (baksida), brukslitage

829305

2020-10-21