Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL, Swedish Modern, 1940-tal, stomme i massiv björk, sits klädd med tyg, medarnas längd ca 45/35 cm

Enstaka fläck på tyg, stomme med ställvis hårdare bruksskick

829307

2020-11-07