Jan Håfström färgetsning
2020-10-21
829308
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Walkers sista uppdrag", signerad daterad Jan Håfström 2020, A.P., färgetsning, bladmått ca 78x54 cm