Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2020, färglitografi, bladmått ca 66x88 cm
829319
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här