Matta röllakan Ida Rydelius

Matta röllakan Ida Rydelius
Matta röllakan Ida Rydelius
Matta röllakan Ida Rydelius
Matta röllakan Ida Rydelius
Matta röllakan Ida Rydelius
Matta röllakan Ida Rydelius

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IDA TYDELIUS, matta, röllakan, monogramsignerad IR, mått ca 228x179 cm

Smärre slitage, fransskador

829321

2020-10-27