Stig Kjellin

Stig Kjellin
Stig Kjellin
Stig Kjellin
Stig Kjellin
Stig Kjellin
Stig Kjellin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): "Regattan", signerad S Kjellin, olja på duk, ca 92x73 cm

829335

2020-10-22