Tomas Anagrius fat

Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat
Tomas Anagrius fat

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMAS ANAGRIUS (född 1939):större fat, glaserat stengods oktagon form med dekor av rutmönster, signerad Anagrius, medföljer ställ i svartlackerad metall, höjd ca 9 cm, diameter ca 53 cm

Smärre slitage

829400

2020-10-26