Isaac Grünewald akvarell och blyerts

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Höstlandskap, signerad Grünewald, akvarell och blyerts, ca 45x28 cm

829402

2020-10-21