Satsbord
2020-10-26
829403
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, glasskivor, höjd ca 46, 47x32 cm
Bruksslitage