Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SIDOBORD samt BLOMPIEDESTAL, 1950-tal lackerad metall, sidobordet med toppskiva av mahogny samt glasskiva, höjd 50, 60x35, piedestal ca 42, diameter 23 cm
Bruksslitage
829405
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här