Brefkortsalbum jugend
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREFKORTSALBUM, jugend, omkring 1900-1920, bl a med vykort över Tyskland, Schewitz, Landskrona, Stockholm samt sörmländska gårdar, delvis skrivna och frankerade, 38x23 cm
Album med åldersrelaterat slitage och skador
829406
2020-10-21