Jurgen von Konow oljemålning

Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JURGEN VON KONOW (1915-1959), "Utsikt över hustak", Stockholm, daterad a tergo 1941, signerad v Konow, olja på pannå, 46x36 cm

Zustandsbeschreibung

829407

2020-10-21