Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JURGEN VON KONOW (1915-1959), "Utsikt över hustak", Stockholm, daterad a tergo 1941, signerad v Konow, olja på pannå, 46x36 cm
Zustandsbeschreibung
829407
2020-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner