Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD/MATBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, ca 1950-tal, teak, höjbart med 2 utdragbara skivor á 26 cm vardera, längd 145, bredd 61, höjd 56 cm.

Bruksslitage

829408

2020-10-26