Robert Thegerström akvarell

Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Vattendrag med vass, signerad R Thegerström, akvarell och täckvitt på papper, 25,5 x 15 cm

829414

2020-10-25