Skribord sminkbord moduler furu

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD/SMINKBORD, furu, 1960/70-tal, 3 moduler, bestående av 1 skåpdel, 1 byrådel samt skrivskiva, höjd ca 72, skåpdelen 80x40, byrådelen ca 63x40, skivan 80x40, totalt 223x40 cm

Bruksslitage

829421

2020-10-26