Ballerinor Degas efter

Ballerinor Degas efter
Ballerinor Degas efter
Ballerinor Degas efter
Ballerinor Degas efter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALLERINOR: (2), 1900-tal, efter Degas, "Trois Danseuses", signerad i trycket samt Oidentifierad konstnär, grafiska blad, bladmått ca 32,5x45,5 respektive ca 48x32 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Oramade, 1 med gulnader och fläckar

829436

2020-10-23