Linda Nameth Gustasson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDA NAMETH GUSTAVSSON (född 1947):Älskog , signerad och daterad Linda Gustavsson N 1975, olja på duk, rammått ca 63x80 cm

829450

2020-10-21