Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MERIAN MATHIEU (1593-1651): Parismotiv, 2-delad, etsning, bildmått ca 20x34 cm
Delvis uppklistrad på papper, veck, skador och fläckar
829457
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här