Etsning Parismotiv

Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv
Etsning Parismotiv

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MERIAN MATHIEU (1593-1651): Parismotiv, 2-delad, etsning, bildmått ca 20x34 cm

Delvis uppklistrad på papper, veck, skador och fläckar

829457

2020-10-21