Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NALLE WERNER (1913-1991): Diagram", "Lyckohjulet", "Pärlemorspelet, signerad Nalle W och daterad -82 a tergo, olja på duk, ca 141x138 cm
Smärre färgbortfall, liten tryckskada
829467
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här