Nalle Werner oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
NALLE WERNER (1913-1991): "Dygnet runt, Totalskala II", signerad och daterad a tergo Nalle Werner 1980, olja på duk, ca 190x150 cm
Kuntoraportti
829468
Päivämäärä:
2020-10-21