Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRÄDDKANNA, silver, Johan Stickler (1827-1854), Malmö 1829, ciselerad dekor, uppsvängd hänkel, invändigt förgylld, höjd ca 12 cm, vikt 155 g
Zustandsbeschreibung
Smärre stötskador
829479
2020-10-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner