Karaff samt bonbonjär 1800-tal
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARAFF, 1800-talets början, empire, etsat rutmönster, graverade stjärnor, BONBONJÄR, 1800-talets mitt/andra hälft, pressad och skuren dekor, slipad lockknopp, höjd ca 22 respektive 18 cm
Nagg
829482
2020-10-22