Karaff samt bonbonjär 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARAFF, 1800-talets början, empire, etsat rutmönster, graverade stjärnor, BONBONJÄR, 1800-talets mitt/andra hälft, pressad och skuren dekor, slipad lockknopp, höjd ca 22 respektive 18 cm

Kuntoraportti

Nagg

829482

Päivämäärä:

2020-10-22