Stolar Morrison
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JASPER MORRISON, ´´Trattoria", stolar, 7 st., Magis, 2000-tal, stomme av mörkbetsad bok, rygg och sits av blåfärgad plast, sitthöjd ca 46 cm
Extradelar medföljer. Skador, lagningar. 2 stolar med omfattande lagningar medföljer
829487
2020-10-22