Royal Copenhagen Blå Blomst
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, servis, "Blå Blomst", porslin, ca 42 delar, bestående av: karott med lock, 14 förrättstallrikar, 10 djupa tallrikar, 9 assietter, 4 äggkoppar
Omfattande slitage och skador, nagg, lagningar
829488
2020-10-22