Andy Warhol Göthe

Andy Warhol Göthe
Andy Warhol Göthe

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDY WARHOL (1928-1987), efter: Johann Wolfgang van Göthe, offsetlitografi, daterad 1982, stämplad AW, bildmått ca 66x66 cm

829491

2020-10-22