Meissen figurgrupp

Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, figurgrupp, porslin, Tyskland, 1800-tal, rokokostil, i form av musicerande familj, polykromt bemålad, detaljer i guld, höjd ca 19, längd 19 cm

Lagningar, nagg

829501

2020-10-23