Fabian Lundqvist damer

Fabian Lundqvist damer
Fabian Lundqvist damer
Fabian Lundqvist damer
Fabian Lundqvist damer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med damer, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca. 53x32 cm

829507

2020-10-21