Lampbord art deco

Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LA,BORD, ca 1930-/1940-tal, art deco, bord med integrerad belysning samt hyllplan, högta höjd ca 160 cm

Skiva med hål för äldre tryckknapp, fanerskador, skiva med fläck

829516

2020-10-22