Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENGLESSON, Hylla 1970-tal, med fyra plan, i mässing och krom, höjd 201 bredd 76, djup 38 cm
Bruks - och åldersrelaterat slitage
829517
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här