Hylla, Englesson

Hylla, Englesson
Hylla, Englesson
Hylla, Englesson
Hylla, Englesson
Hylla, Englesson
Hylla, Englesson
Hylla, Englesson
Hylla, Englesson

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

ENGLESSON, Hylla 1970-tal, med fyra plan, i mässing och krom, höjd 201 bredd 76, djup 38 cm

Bruks - och åldersrelaterat slitage

829517

2020-10-26