Adolf Bock oljemålning

Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 200 EUR

ADOLF BOCK (1890-1968) Fartyg på havet, signerad samt daterad 1930, olja på duk, 33x46 cm

829528

2020-12-07