Verner Thomé Cirkusmotiv

Verner Thomé Cirkusmotiv
Verner Thomé Cirkusmotiv
Verner Thomé Cirkusmotiv
Verner Thomé Cirkusmotiv
Verner Thomé Cirkusmotiv
Verner Thomé Cirkusmotiv

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

VERNER THOMÉ (1878-1953): Motiv från cirkusarena, sign. V. Thomé 1905, olja på duk, ca 165x114 cm.

Bruksslitage, små hål, smärre färgbortfall, senare spännram

829530

2020-10-27