Kurt Jungstedt blandteknik

Kurt Jungstedt blandteknik
Kurt Jungstedt blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KURT JUNGSTEDT (Sverige,1894-1963): Sörjande kvinna, blandteknik, signerad och daterad -25, bildstorlek 20 x 14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

829547

2020-11-01