Gräddkannor silver

Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, London, England, viktoriansk, 1838-1890 respektive empirestil, svenska importstämplar, 1900-tal, höjd 9- 12,5 cm, totla vikt 301 g

Bruksslitage.

829570

2020-11-01