Akke Kumlin oljemålning

Akke Kumlin oljemålning
Akke Kumlin oljemålning
Akke Kumlin oljemålning
Akke Kumlin oljemålning
Akke Kumlin oljemålning
Akke Kumlin oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKKE KUMLIN (1884-1949): motiv med vatten, signerad Akke Kumlin 39-40, olja på duk, 39x47 cm

829576

2020-10-28