Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKKE KUMLIN (1884-1949): motiv med vatten, signerad Akke Kumlin 39-40, olja på duk, 39x47 cm
829576
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här