Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Skördearbete, Signerad C Trägårdh, 1882, olja på duk, 60x37 cm.
Zustandsbeschreibung
829587
2020-10-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner