Carl Trägårdh

Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh

Klubbat för:

8 800 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Skördearbete, Signerad C Trägårdh, 1882, olja på duk, 60x37 cm.

Zustandsbeschreibung

829587

2020-10-28