Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FISKGRYTA, 1900-talets slut, koppar med mässingsdetaljer, rister i rostfritt stål, längd 41 cm exklusive handtag.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, anlupen.
829589
2020-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner