Fiskgryta 1900-talets slut

Fiskgryta 1900-talets slut
Fiskgryta 1900-talets slut
Fiskgryta 1900-talets slut
Fiskgryta 1900-talets slut
Fiskgryta 1900-talets slut
Fiskgryta 1900-talets slut

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FISKGRYTA, 1900-talets slut, koppar med mässingsdetaljer, rister i rostfritt stål, längd 41 cm exklusive handtag.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, anlupen.

829589

2020-11-08