Matta Ingerd Silow

Matta Ingerd Silow
Matta Ingerd Silow
Matta Ingerd Silow
Matta Ingerd Silow
Matta Ingerd Silow
Matta Ingerd Silow

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Ingegerd Silow, 1900-talets fjärde kvartal, signerad IS, 237 x 154 cm.

Fuktlukt.

829600

2020-11-09