Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur "Le Goût du Bonheur", daterad i trycket, färglitografi, bildyta ca 21x14 cm

829631

2020-10-28