Simon Gate pokal

Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal
Simon Gate pokal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON GATE, pokal Orrefors, signerad Gate 153 22 Orrefors, graverad klkassicerande dekor, höjd ca 23,5 cm

Smärre slitage

829639

2020-10-26