Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUGO ELMQVIST, vas, jugend, brons, senare försilvrad, text på livet "TANTUS AMOR FLORUM CARL VON LINNÉ", signerad Hugo Elmqvist, höjd ca 24 cm
Senare försilvring, åldersrelaterat slitage
829643
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här