Klubbat för:
4 400 SEK
1 000 SEK
INGEGERD MÖLLER NYGREN (1928-2018): Blommor i vasen, signerad I, Möller, olja på duk på pannå, ca 20,5x18 cm
PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
829645
2020-12-06