Ingegerd Möller

Ingegerd Möller
Ingegerd Möller
Ingegerd Möller
Ingegerd Möller
Ingegerd Möller
Ingegerd Möller

Klubbat för:

4 400 SEK

1 000 SEK

INGEGERD MÖLLER NYGREN (1928-2018): Blommor i vasen, signerad I, Möller, olja på duk på pannå, ca 20,5x18 cm

PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

829645

2020-12-06